Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

”Echipamente hardware și soluții software” în cadrul proiectelor de cercetare-dezvoltare finanțate de Comisia Europeană în cadrul programului HORIZON 2020

Număr anunț
CN1023354
Autoritate contractantă
SOFTWARE IMAGINATION & VISION (CUI RO41963989)
Furnizor / câștigător
CYBERNET SRL (CUI 7848556)
Cod CPV
48820000-2 · Servere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
832.497,20 RON
Valoare atribuită
819.341 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
05.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047962
Termen limită
25.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 150-367170
Documentație de atribuire
DF1090606

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 832.497,20 RON Adjudecat: 819.341 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CREST 145.203 RON S.C. CYBERNET S.R.L. S.R.L. 141.252,80 RON ↓2,7%
2 EnergyShield 387.208 RON CYBERNET S.R.L. 381.402,80 RON ↓1,5%
3 FLEXIGRID 154.883,20 RON CYBERNET S.R.L. 153.696 RON ↓0,8%
4 PREVISION 48.401 RON CYBERNET S.R.L. 46.929,40 RON ↓3,0%
5 DeepHealth 96.802 RON CYBERNET S.R.L. 96.060 RON ↓0,8%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CYBERNET SRL CUI RO 7848556

Valoare atribuită

819.341 RON

din 832.497,20 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 13.156,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.