Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat
“Execuție lucrări de construcții after school în comuna Corbu în cadrul proiectului “Infiintare after school in comuna Corbu, judetul Constanta””
- Număr anunț
- SCN1072918
- Autoritate contractantă
- Comuna Corbu (CUI 4707714)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899.416,61 RON
- Valoare atribuită
- 879.139,01 RON 2,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.08.2020 15:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1045761
- Termen limită
- 28.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091295
Documente
Documentația de atribuire
- 3.2 Sectiunea a II -a - Formulare - After School Corbu.doc.p7s
- 3.3 Sectiunea a III-a - Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3.4.1 Anexa Caiet de sarcini - PT - Partea 1 din 3.rar.p7s
- 3.4.2 Anexa Caiet de sarcini - PT - Partea 2 din 3.rar.p7s
- 3.4.3 Anexa Caiet de sarcini - PT - Partea 3 din 3.rar.p7s
- FisaDate_DF1091295.pdf
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
LAURENCE SRL CUI RO2428586
Asociați 1
RAMALI CONSTRUCT SRL CUI 32380897
Valoare atribuită
879.139,01 RON
din 899.416,61 RON estimat
2,3%
Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 20.277,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.