Atribuită
Anunț de participare
Achizitie peleti de lucerna
- Număr anunț
- SCN1072901
- Autoritate contractantă
- Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Palas Constanta (CUI RO23635789)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT TRAINING SOLUTIONS SRL (CUI 24710021)
- Cod CPV
- 15712000-2 · Furaje uscate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270.000 RON
- Valoare atribuită
- 270.000 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 12:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1042125
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091180
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT TRAINING SOLUTIONS SRL CUI RO24710021
Valoare atribuită
270.000 RON
din 270.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro