Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat

Execuția lucrări în cadrul proiectului ”REABILITAREA ȘI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII EDUCAȚIONALE A ȘCOLII GENERALE FRÁTER GYÖRGY DIN COMUNA REMETEA, JUDEȚUL HARGHITA”

Număr anunț
SCN1072896
Autoritate contractantă
COMUNA REMETEA (CUI 4367655)
Furnizor / câștigător
IMPEX AURORA SRL (CUI 516940)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.979.990,23 RON
Valoare atribuită
2.931.373,31 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
06.08.2020 11:53
Anunț de atribuire
SCNA1047728
Termen limită
24.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091352

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
IMPEX AURORA SRL CUI RO 516940
Asociați 1
TIGRA-WILL SRL CUI RO 11268476
Subcontractanți 1
SPRINT-MOL SRL CUI RO6447491
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
FORTAT-HAUSE SRL CUI 21357910
Subcontractanți 2
ATC SYSTEMS SRL CUI RO 7998979
ELECTRO SHOP SRL CUI 15311714
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
ELECTRIC STAR SRL CUI RO 22111387

Valoare atribuită

2.931.373,31 RON

din 2.979.990,23 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 48.616,92 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.