Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat

„MOTORINA SI BENZINA’’

Număr anunț
SCN1072885
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.870 RON
Valoare atribuită
173.940 RON 23,0% sub estimat
Data publicării
06.08.2020 10:38
Anunț de atribuire
SCNA1042728
Termen limită
18.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091344

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
LUKOIL ROMANIA SRL CUI RO 10547022
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

173.940 RON

din 225.870 RON estimat 23,0%

Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 51.930 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.