Atribuită
Anunț de participare
”Servicii de pază și monitorizare la obiectivele D.R. București - R.A. ROMATSA”
- Număr anunț
- CN1023392
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.552.658 RON
- Data publicării
- 06.08.2020 01:35
- Termen limită
- 14.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 152-371614
- Documentație de atribuire
- DF1090949
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL CUI RO31718222
Asociați 1
TMG GUARD SRL CUI 35469698
Subcontractanți 1
SGPI SECURITY FORCE SRL CUI 24452844
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
AKYLE SECURITY SRL CUI 31662938
Asociați 1
SENZOR GUARD SECURITY SRL CUI 24693419
Subcontractanți 6
MORANI SECURITY SRL CUI 32419911
ONE STAR SECURITY SRL CUI 30058764
PP PROTECT SECURITY SRL CUI RO32401540
PROTECŢIA SRL CUI RO 11990051
PRODBAC SECURITY SRL CUI RO11827080
TIGER SECURITY SERVICES S.A. CUI 33326284
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL CUI 4381862
Subcontractanți 1
SGPI SECURITY FORCE SRL CUI 24452844
Valoare estimată
6.552.658 RON
Deschise acum pe acest cod
43 licitații deschise pe 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.