Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat

Ambulanță tip A2

Număr anunț
CN1023393
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34114121-3 · Ambulante (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.720.000 RON
Valoare atribuită
10.751.656,50 RON 21,6% sub estimat
Data publicării
06.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044613
Termen limită
16.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 152-370219
Documentație de atribuire
DF1090893

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Subcontractanți 1
EURIAL INVEST SRL CUI RO 5919480
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 4
HELLIMED SRL CUI RO 4885207
POWER MEDICAL S.R.L. CUI RO35367825
TIRIAC AUTO SRL CUI RO 11331727
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ROMTURINGIA SRL CUI RO 6277265

Valoare atribuită

10.751.656,50 RON

din 13.720.000 RON estimat 21,6%

Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 2.968.343,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.