Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 73,4% sub estimat

Furnizare echipamente in cadrul obiectivului de investitii „Modernizare si extindere grădiniţa Gepiu”

Număr anunț
SCN1073031
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
257.794,97 RON
Valoare atribuită
68.483,50 RON 73,4% sub estimat
Data publicării
07.08.2020 16:02
Anunț de atribuire
SCNA1046233
Termen limită
20.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091474

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

68.483,50 RON

din 257.794,97 RON estimat 73,4%

Adjudecat la 26,6% din estimat · economie 189.311,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.