Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Extindere capacitate storage - Matrice redundanta de discuri independente (RAID) (storage disaster recovery)
- Număr anunț
- CN1026924
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Furnizor / câștigător
- STAR STORAGE S.A. (CUI 13289912)
- Cod CPV
- 30233141-1 · Matrice redundanta de discuri independente (RAID) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500.000 RON
- Valoare atribuită
- 432.377 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 11.12.2020 12:17
- Anunț de atribuire
- CAN1053949
- Termen limită
- 25.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1102128
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912
Valoare atribuită
432.377 RON
din 500.000 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 67.623 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.