Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Achiziționarea serviciilor de relocare a bunurilor Ministerului Fondurilor Europene
- Număr anunț
- SCN1072999
- Autoritate contractantă
- Ministerul Investitiilor si Proiectelor Europene (CUI 38918422)
- Furnizor / câștigător
- MAX LOADS SRL (CUI 36302468)
- Cod CPV
- 60161000-4 · Servicii de transport de colete (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142.500 RON
- Valoare atribuită
- 138.303 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2020 11:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1044043
- Termen limită
- 20.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091379
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAX LOADS SRL CUI RO36302468
Valoare atribuită
138.303 RON
din 142.500 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 4.197 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.