Atribuită
Anunț de participare
Executia lucrarilor de constructie pentru obiectivul de investitie ,, Refacere podet peste paraul Crasna,,
- Număr anunț
- SCN1072991
- Autoritate contractantă
- COMUNA SITA BUZAULUI (CUI 4404460)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT TRANS SRL (CUI 14309309)
- Cod CPV
- 45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389.679,87 RON
- Valoare atribuită
- 389.585,57 RON
- Data publicării
- 07.08.2020 10:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1049664
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091463
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCT TRANS SRL CUI RO 14309309
Valoare atribuită
389.585,57 RON
din 389.679,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro