Anulată Anunț de participare

Furnizarea de echipamente pentru stins incendii de suprafață cu ajutorul elicopterului

Număr anunț
SCN1072977
Autoritate contractantă
Inspectoratul General de Aviatie al M.A.I. (CUI 24367374)
Cod CPV
35112000-2 · Echipament de salvare si de urgenta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
488.469,52 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
07.08.2020 09:10
Anunț de atribuire
SCNA1043310
Termen limită
25.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091469

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 488.469,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul nr. 1 – Echipamente pentru stingerea incendiilor cu elico… 468.116,52 RON Anulat
2 Lotul nr. 2 – Echipamente pentru transportul mijloacelor de sa… 20.353 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
PRO RSQ CUI 31389979
Subcontractanți 1
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.