Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,3% sub estimat

AMENAJARE TRASEE DE MOUNTAIN BIKE POIANA BRASOV

Număr anunț
SCN1072960
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
Furnizor / câștigător
TRAILBROS S.R.L. (CUI 41312514)
Cod CPV
45233162-2 · Lucrari de constructii de piste de biciclete (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.122.010,25 RON
Valoare atribuită
1.107.449,21 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
07.08.2020 08:12
Anunț de atribuire
SCNA1048115
Termen limită
07.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091461

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRAILBROS S.R.L. CUI 41312514
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.107.449,21 RON

din 1.122.010,25 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 14.561,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.