Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,1% sub estimat
ACHIZIȚIE TRACTOR ȘI ATAȘAMENTE DE CĂTRE COMUNA LOVRIN
- Număr anunț
- SCN1072954
- Autoritate contractantă
- COMUNA LOVRIN (CUI 4914116)
- Furnizor / câștigător
- TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 452.196,27 RON
- Valoare atribuită
- 325.000 RON 28,1% sub estimat
- Data publicării
- 07.08.2020 07:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1047666
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091389
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DMV AVIATECH SRL CUI RO 27562973
Valoare atribuită
325.000 RON
din 452.196,27 RON estimat
28,1%
Adjudecat la 71,9% din estimat · economie 127.196,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.