Anulată Anunț de participare

PROIECTARE SI EXECUTIE ''AMENAJARE ZONA MULTIFUNCTIONALA PUNCT TREISTIOREANU''

Număr anunț
CN1023471
Autoritate contractantă
PRIMARIA ARICESTII RAHTIVANI (CUI 2842927)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.397.178,38 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
08.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047550
Termen limită
09.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 153-373882
Documentație de atribuire
DF1090906

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 26.397.178,38 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Sala de sport – comuna Aricestii Rahtivani-judet Prahova 9.572.884,61 RON Anulat
2 Zona de agrement parc si zona de agrement skate - comuna Arices… 5.852.346,29 RON Anulat
3 Cladire administrativ si Gradinita cu program prelungit-3 grupe… 10.971.947,48 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.