Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat

ACHIZITIE INVERTOARE DE TENSIUNE-30 buc.

Număr anunț
SCN1073112
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Cod CPV
31155000-7 · Invertoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231.190 RON
Valoare atribuită
209.099 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
10.08.2020 18:30
Anunț de atribuire
SCNA1045408
Termen limită
27.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091727

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

209.099 RON

din 231.190 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 22.091 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.