Atribuită
Anunț de participare
Ground Suport – postamente scenotehnice
- Număr anunț
- SCN1073104
- Autoritate contractantă
- TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
- Furnizor / câștigător
- BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 15972430)
- Cod CPV
- 44212320-8 · Diverse structuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390.756,30 RON
- Valoare atribuită
- 390.736,88 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 16:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1043677
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091738
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BACKSTAGE PRODUCTION GROUP INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 15972430
Valoare atribuită
390.736,88 RON
din 390.756,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro