Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,6% sub estimat
Achizitie articole igenico sanitare de hartie: camp de hartie.
- Număr anunț
- SCN1073098
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.090 RON 44,6% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2020 14:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1041491
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091252
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Valoare atribuită
6.090 RON
din 11.000 RON estimat
44,6%
Adjudecat la 55,4% din estimat · economie 4.910 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.