Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat

Lucrari de construcţii şi reabilitare locuinte in comuna TUTOVA, JUD. VASLUI pentru realizarea obiectivelor de investiţii în cadrul proiectului "Viață independentă în comuna TUTOVA – servicii pentru persoane adulte cu dizabilități", finanţat prin Programul de Interes Naţional „Înfiinţarea de servicii sociale de tip centre de zi, centre respiro/centre de criză şi locuinţe protejate în vederea dezinstituţionalizării persoanelor cu dizabilităţi aflate în instituţii de tip vechi şi pentru prevenirea instituţionalizării persoanelor cu dizabilităţi din comunitate"

Număr anunț
SCN1073093
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.893.029,13 RON
Valoare atribuită
1.737.351,60 RON 8,2% sub estimat
Data publicării
10.08.2020 11:42
Anunț de atribuire
SCNA1046433
Termen limită
07.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091578

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
C&A CONSULTING SRL CUI RO 8967466
Asociați 1
ENERGOCONSTRUCT SRL CUI RO 3337028
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 2
BAC-COSADA SRL CUI RO17157400
FUTURE IGMG SRL CUI 35582351
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.737.351,60 RON

din 1.893.029,13 RON estimat 8,2%

Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 155.677,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.