Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

EXECUTIE LUCRARI, AMENAJARE TROTUARE, SPATII VERZI SI ACCESE LA PROPRIETATI IN COMUNA VALU LUI TRAIAN, JUDETUL CONSTANTA

Număr anunț
SCN1073091
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
APEX DEVELOPER & CONTRACTOR SRL (CUI 36976621)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.675.035,49 RON
Valoare atribuită
6.583.689,16 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
10.08.2020 11:36
Anunț de atribuire
SCNA1048356
Termen limită
07.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091525

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

6.583.689,16 RON

din 6.675.035,49 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 91.346,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.