Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii paza si servicii conexe
- Număr anunț
- CN1026950
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- TRANSGUARD SECURITY SRL (CUI 19182671)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.236.120,80 RON
- Valoare atribuită
- 5.222.022,12 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.12.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1063461
- Termen limită
- 05.03.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 247-615058
- Documentație de atribuire
- DF1102431
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSGUARD SECURITY SRL CUI RO19182671
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ONE STAR SECURITY SRL CUI 30058764
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PROTECT NPG INTERVENŢII SRL CUI RO 33736748
Asociați 1
NEI DIVIZIA DE SECURITATE SRL CUI RO31718222
Valoare atribuită
5.222.022,12 RON
din 5.236.120,80 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 14.098,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.