Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,0% sub estimat
Consumabile pentru imprimante și copiatoare (cartușe de toner și cartușe de cerneală)
- Număr anunț
- SCN1073068
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395.356 RON
- Valoare atribuită
- 264.960 RON 33,0% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2020 09:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1044347
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091623
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
264.960 RON
din 395.356 RON estimat
33,0%
Adjudecat la 67,0% din estimat · economie 130.396 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.