Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,3% sub estimat
Furnizare dezinfectanti
- Număr anunț
- SCN1073065
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie si Neurologie Brasov (CUI 4317770)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI 11324711)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 433.620 RON
- Valoare atribuită
- 245.820 RON 43,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2020 09:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1043884
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091550
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Estimat: 433.620 RON Adjudecat: 245.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEZINFECTANT TABLETE CLOR PASTILE | 55.440 RON | SANTOMED IMPEX S.R.L | 77.220 RON |
| 2 | DEZ.LICHID DE MAINI (CU POMPITE DE DOZARE) | 140.280 RON | Sante International S.A. | 54.000 RON ↓61,5% |
| 3 | DEZINFECTANT AEROMICROFLORA | 81.600 RON | — | |
| 4 | DEZINFECTANT ENZIMATIC PTR. ASPIRATOARE DE SECRETII (flac./3li… | 51.300 RON | — | |
| 5 | DEZ. PT.SUPRAFETE SI AP.MEDICALA | 70.800 RON | Romchim S.R.L. | 31.800 RON ↓55,1% |
| 6 | DEZINFECTANT .PT.SUPRAFETE MARI | 34.200 RON | Biostec Clinilab | 82.800 RON |
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 3210015
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMCHIM SRL CUI RO 11307680
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANTOMED IMPEX SRL CUI RO 25115790
Valoare atribuită
245.820 RON
din 433.620 RON estimat
43,3%
Adjudecat la 56,7% din estimat · economie 187.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.