Atribuită
Anunț de participare
Contract de achizitie publica de furnizare produse in vederea achizitionarii cititor de placi cu detectie multipla si aparat de sigilat placi PCR
- Număr anunț
- SCN1073044
- Autoritate contractantă
- INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
- Furnizor / câștigător
- WATT DISTRIBUTOR SRL (CUI 10817509)
- Cod CPV
- 38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 149.150 RON
- Valoare atribuită
- 149.100 RON
- Data publicării
- 10.08.2020 08:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1042379
- Termen limită
- 17.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091527
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
WATT DISTRIBUTOR SRL CUI RO 10817509
Valoare atribuită
149.100 RON
din 149.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro