Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

Implementare portal servicii catre cetateni si actualizare sistem de management de documente prin digitalizare fluxuri interne ce deservesc aceste servicii privind proiectul „RAISE:Retro-Digitalizarea Arhivei şi Informatizarea Serviciilor Electronice la Consiliul Judeţean Bistriţa-Năsăud”, cod SMIS 129687

Număr anunț
CN1023494
Autoritate contractantă
Judetul Bistrita-Nasaud (CUI 4347550)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI 12018818)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267.500 RON
Valoare atribuită
1.228.440 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
10.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047523
Termen limită
14.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 154-377246
Documentație de atribuire
DF1091499

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818

Valoare atribuită

1.228.440 RON

din 1.267.500 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 39.060 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.