Atribuită
Anunț de participare
Furnizare, instalare si punere in functiune echipamente medicale - L5
- Număr anunț
- CN1023651
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 457.142,86 RON
- Valoare atribuită
- 457.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2020 12:35
- Anunț de atribuire
- CAN1048031
- Termen limită
- 01.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091701
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL CUI RO 24205100
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GLOBAL MEDICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO 27093109
Valoare atribuită
457.000 RON
din 457.142,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro