Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Servicii de realizare a materialelor foto /video, montaj, transmisiuni în direct, pachete grafice, interviuri în studio sau pe teren pentru Consiliul Județean Ilfov
- Număr anunț
- SCN1073147
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- MAILBOX SRL (CUI 36862678)
- Cod CPV
- 92220000-9 · Servicii de televiziune (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 244.000 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2020 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1043015
- Termen limită
- 27.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091664
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAILBOX SRL CUI 36862678
Valoare atribuită
244.000 RON
din 250.000 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 6.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.