Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,1% sub estimat
Achizitionare de tonere,cartuse si alte consumabile (OEM) pentru imprimante
- Număr anunț
- SCN1073138
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 249.792,43 RON
- Valoare atribuită
- 204.671,60 RON 18,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2020 08:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1044123
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091665
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDA CONSULT SRL CUI RO 15730038
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Valoare atribuită
204.671,60 RON
din 249.792,43 RON estimat
18,1%
Adjudecat la 81,9% din estimat · economie 45.120,83 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.