Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,2% sub estimat
Materiale sanitare 10 (2020)
- Număr anunț
- CN1023571
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI 12284240)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.811.539,20 RON
- Valoare atribuită
- 666.668,10 RON 63,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1048011
- Termen limită
- 21.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 156-380578
- Documentație de atribuire
- DF1091444
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Materiale sanitare 10.PDF.p7s
- FisaDate_DF1091444.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- Model de acord-cadru si contract subsecvent.doc.p7s
- Model - Propunere tehnica produse.docx.p7s
DUAE
Loturi (8)
Adjudecat: 666.668,10 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bonete chirurgicale cu elastic perimetru | — | MEGACONS-BRILLAGO · ALPHA NED 2000 EXIM,MEGACONS-BRILLAGO,SANTOMED S.R.L. 8 contracte | 24.210 RON |
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 42744 · 19.12.2022 | 1.800 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 2132 · 25.01.2021 | 12.285 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 40368 · 05.12.2022 | 2.700 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM,MEGACONS-BRILLAGO,SANTOMED S.R.L. · contract 29720/L1 · 22.12.2020 | — | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 35925 · 27.10.2022 | 2.790 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 35670 · 26.10.2022 | 1.188 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 30571 · 15.12.2021 | 3.177 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 7834 · 22.03.2021 | 270 RON | |||
| 2 | Botosei cipici chirurgicali | — | ALPHA NED 2000 EXIM 9 contracte | 26.488 RON |
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 14904 · 10.05.2022 | 4.760 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 2133 · 25.01.2021 | 12.502 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 7835 · 22.03.2021 | 42 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 28033 · 22.11.2021 | 63 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L.,MEGACONS-BRILLAGO,ALPHA NED 2000 EXIM · contract 29720/L2 · 22.12.2020 | — | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 35924 · 27.10.2022 | 5.215 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 37023 · 04.11.2022 | 56 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 40370 · 05.12.2022 | 2.100 RON | |||
| ALPHA NED 2000 EXIM · contract 42745 · 19.12.2022 | 1.750 RON | |||
| 3 | Masca faciala cu protectie transparenta pentru ochi | — | DELUXE CARDS | — |
| 4 | Halat chirurgical de unica folosinta nesteril | — | ALPHA NED 2000 EXIM,MEGACONS-BRILLAGO,LUAN VISION · MEGACONS-BRILLAGO 5 contracte | 172.880,40 RON |
| ALPHA NED 2000 EXIM,MEGACONS-BRILLAGO,LUAN VISION · contract 29720/L4 · 22.12.2020 | — | |||
| LUAN VISION · contract 20580 · 02.09.2021 | 38.250 RON | |||
| MEGACONS-BRILLAGO · contract 11410 · 05.05.2021 | 77.030,40 RON | |||
| LUAN VISION · contract 2134 · 25.01.2021 | 15.600 RON | |||
| LUAN VISION · contract 29667 · 08.12.2021 | 42.000 RON | |||
| 5 | Salopeta de unica folosinta cu protectia capului | — | Anulat | — |
| 6 | Halate chirurgicale sterile | — | STERIL ROMANIA · CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE 7 contracte | 403.147,70 RON |
| STERIL ROMANIA · contract 25938 · 02.11.2021 | 35.000 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 20479 · 22.06.2022 | 92.910 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 40523 · 05.12.2022 | 60.870 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 2135 · 25.01.2021 | 100.667,70 RON | |||
| STERIL ROMANIA,PURAMA,CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 29720/L6 · 22.12.2020 | — | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 18486 · 06.08.2021 | 60.900 RON | |||
| STERIL ROMANIA · contract 6049 · 08.03.2022 | 52.800 RON | |||
| 7 | Botosei - tip cizma, de unica utilizare | — | Anulat | — |
| 8 | Cearceaf de unica folosinta 210/95cm | — | CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE 9 contracte | 39.942 RON |
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 40369 · 05.12.2022 | 8.400 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 10950 · 27.04.2021 | 8.064 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 30557 · 15.12.2021 | 3.150 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 27564 · 17.11.2021 | 1.260 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 29783 · 08.09.2022 | 7.140 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 1051 · 13.01.2021 | 4.074 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 25036 · 25.10.2021 | 4.494 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 42746 · 19.12.2022 | 3.360 RON | |||
| CRIO - 2 S.R.L.,LUAN VISION,CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE · contract 29720/L8 · 22.12.2020 | — | |||
Participanți · 15 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE SRL CUI RO 16623412
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STERIL ROMANIA SRL CUI RO 12284240
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PURAMA SRL CUI 34906891
Valoare atribuită
666.668,10 RON
din 1.811.539,20 RON estimat
63,2%
Adjudecat la 36,8% din estimat · economie 1.144.871,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.