Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 64,9% sub estimat

Achiziţionare produse alimentare pentru prepararea murăturilor.

Număr anunț
CN1023495
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.580 RON
Valoare atribuită
15.650,90 RON 64,9% sub estimat
Data publicării
11.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1042162
Termen limită
07.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 154-376500
Documentație de atribuire
DF1091292

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

15.650,90 RON

din 44.580 RON estimat 64,9%

Adjudecat la 35,1% din estimat · economie 28.929,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.