Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

CL03Y - Reabilitare sistem de tratare apa in aglomerarea Caracal

Număr anunț
CN1027005
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA OLT SA (CUI RO21307548)
Furnizor / câștigător
ELSACO ELECTRONIC SRL (CUI 7464520)
Cod CPV
45252126-7 · Lucrari de constructii de statii de tratare a apei potabile (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.562.585,52 RON
Valoare atribuită
35.669.971,51 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
18.12.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059012
Termen limită
15.02.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 248-618599
Documentație de atribuire
DF1102691

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 3
ALMER PROIECT SRL CUI 34963250
INTECO HOLDING SRL CUI RO 14989507
IPA SA CUI RO 1570298
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
PRIMASERV SRL CUI 17629570
Terți susținători 1
EUROPAN PROD SA CUI RO 6833760
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.669.971,51 RON

din 37.562.585,52 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 1.892.614,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.