Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Certificate digitale calificate cu chei criptografice pastrate in Cloud
- Număr anunț
- SCN1073230
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Brasov (CUI 9870339)
- Furnizor / câștigător
- TRANS SPED S.A. (CUI 12458924)
- Cod CPV
- 79132100-9 · Servicii de certificare a semnaturii electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 42.250 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 12.08.2020 10:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1044214
- Termen limită
- 02.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091846
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANS SPED S.A. CUI RO12458924
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALFATRUST CERTIFICATION SA CUI 16477015
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Valoare atribuită
35.000 RON
din 42.250 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 7.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.