Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,6% sub estimat

Cartușe de tonere pentru imprimante și multifunctionale

Număr anunț
SCN1073201
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
VIC INSERO SRL (CUI 29099973)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.800 RON
Valoare atribuită
38.915 RON 79,6% sub estimat
Data publicării
12.08.2020 08:04
Anunț de atribuire
SCNA1045068
Termen limită
03.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091835

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

38.915 RON

din 190.800 RON estimat 79,6%

Adjudecat la 20,4% din estimat · economie 151.885 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.