Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat

Celulă de Măsurare Aeriană de 20 kV pentru măsurarea energiei electrice

Număr anunț
CN1027084
Autoritate contractantă
DELGAZ GRID S.A. (CUI RO10976687)
Furnizor / câștigător
ENERGOBIT S.A. (CUI 211717)
Cod CPV
31682300-3 · Echipament de tensiune medie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864.000 RON
Valoare atribuită
774.000 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
22.12.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1054456
Termen limită
25.01.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 249-622320
Documentație de atribuire
DF1102624

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENERGOBIT S.A. CUI RO 211717
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

774.000 RON

din 864.000 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 90.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.