Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,5% sub estimat

Piese de schimb pentru echipamente de laborator III

Număr anunț
SCN1073328
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 14125527)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.893 RON
Valoare atribuită
35.969 RON 7,5% sub estimat
Data publicării
13.08.2020 14:41
Anunț de atribuire
SCNA1042231
Termen limită
24.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091928

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 38.893 RON Adjudecat: 35.969 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Piese de schimb pentru spectrofotometru AAS Contr AA700 7.938 RON ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. 7.900 RON ↓0,5%
2 Piese de schimb pentru spectrofotometru AAS Duo 280FS 18.750 RON Altium International SRL 18.749 RON
3 Piese de schimb pentru gaz cromatograf THERMO TRACE GC ULTRA 3.095 RON Pro Analysis Systems 3.000 RON ↓3,1%
4 Piese de schimb pentru ph metru WTWSen Tix 410-14, ph metru Met… 2.610 RON Anulat
5 Piese de schimb pentru aparat de apa ultrapura MilliQ 6.500 RON LABORATORIUM S.R.L. 6.320 RON ↓2,8%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

35.969 RON

din 38.893 RON estimat 7,5%

Adjudecat la 92,5% din estimat · economie 2.924 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.