Atribuită
Anunț de participare
Furnizare energie electrică
- Număr anunț
- SCN1073314
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CLUJ (CUI 7489169)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 224.640 RON
- Valoare atribuită
- 410.544,78 RON
- Data publicării
- 13.08.2020 11:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1042343
- Termen limită
- 25.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091950
Documente
Documentația de atribuire
- AC CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini 2020-semnat.doc.p7s
- CS CLAUZE CONTRACTUALE OBLIGATORII-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1091950.pdf
- Formulare furnizare energie electrica-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Valoare atribuită
410.544,78 RON
din 224.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro