Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat
Proiect tehnic + DDE. Reabilitare pasarelele amenajate pe paramentul aval al barajului Vidraru
- Număr anunț
- CN1023728
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.750 RON
- Valoare atribuită
- 37.500 RON 8,0% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2020 09:52
- Anunț de atribuire
- CAN1045270
- Termen limită
- 18.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091923
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PRO-COM B J IMPEX SRL CUI RO8489035
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROENGG CONSULTING SRL CUI RO24611389
Valoare atribuită
37.500 RON
din 40.750 RON estimat
8,0%
Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 3.250 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.