Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 40,7% sub estimat
Achizitie mobilier scolar pt unitatea operationala Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu - ordonator tertiar de credite
- Număr anunț
- SCN1073274
- Autoritate contractantă
- Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841.683 RON
- Valoare atribuită
- 498.744 RON 40,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2020 08:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1042041
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1091946
Documente
Documentația de atribuire
- 11 .scaun ergonomic.jpg.p7s
- 13. fiset-metalic.jpg.p7s
- 4.1 Picioare scaun Reglabil.jpg.p7s
- 4. Scaun reglabil elev.jpg.p7s
- 5. Catedra.JPG.p7s
- 6. Dulap cu doua usi si polite 4.JPG.p7s
- 7. Dulap vestiar cu 10 compartimente.JPG.p7s
- 8. cuier colorat.jpg.p7s
- 9. Ansamblu dulap 2 usi cu vestiar si cuier.JPG.p7s
- banca 3 locuri elevi chimie, fizica, biologie.jpg.p7s
- banca individuala IT.jpg.p7s
- caiet sarcini sc adrian paunescu.pdf.p7s
- catedra chimie.jpg.p7s
- catedra fizica.jpg.p7s
- contract sc adrian paunescu.pdf.p7s
- dulap vestiar cu 2 compartimente.jpg.p7s
- dulap vitrina.jpg.p7s
- FisaDate_DF1091946.pdf
- FormularDUAE.docx
- formulare sc adrian paunescu.pdf.p7s
- instructiuni sc adrian paunescu.pdf.p7s
- modul chimie - biologie elevi.jpg.p7s
- modul fizica elevi.jpg.p7s
- prop financiars sc adrian paunescu.pdf.p7s
- prop tehnica sc adrian paunescu.pdf.p7s
- scaun IT.jpg.p7s
- set pupitru + scaun reglabile.jpg.p7s
- strategie sc adrian paunescu.pdf.p7s
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709
Valoare atribuită
498.744 RON
din 841.683 RON estimat
40,7%
Adjudecat la 59,3% din estimat · economie 342.939 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.