Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 28,5% sub estimat

Achizitie mobilier scolar pentru unitatea operationala Scoala Gimnaziala nr. 59 - ordonator tertiar de credite

Număr anunț
SCN1073270
Autoritate contractantă
Administratia Scolilor Sector 6 (CUI 14314666)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
627.608 RON
Valoare atribuită
448.930,80 RON 28,5% sub estimat
Data publicării
13.08.2020 08:04
Anunț de atribuire
SCNA1042046
Termen limită
24.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1091980

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DAC TECHNOLOGY SRL CUI RO 17635709

Valoare atribuită

448.930,80 RON

din 627.608 RON estimat 28,5%

Adjudecat la 71,5% din estimat · economie 178.677,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.