Acasă · Licitații
· Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 94,2% sub estimat
Achizitia de obiecte de inventar de resortul MRH
- Număr anunț
- CN1023594
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01020 (CUI 4349187)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39220000-0 · Echipament de bucatarie, articole de menaj si de uz casnic si articole de catering (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 809.431,81 RON
- Valoare atribuită
- 47.054 RON 94,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.08.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1041925
- Termen limită
- 10.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 157-381419
- Documentație de atribuire
- DF1091523
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1 la caietul de sarcini-semnat.xls.p7s
- Anexa nr.2 la caietul de sarcini-semnat.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini -semnat.doc.p7s
- Clauze_contractuale obligatorii_AC-semnat.doc.p7s
- Clauze contractuale obligatorii_CS-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1091523.pdf
- Instructiuni pentru ofertani-semnat.docx.p7s
- Modele_formulare -semnat.doc.p7s
Loturi (4)
Estimat: 809.431,81 RON Adjudecat: 47.054 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cosuri din inox pentru servit paine | 42.016,81 RON | MAXIGEL S.R.L. 3 contracte | 47.054 RON |
| MAXIGEL S.R.L. · contract 278 · 23.09.2020 | — | |||
| MAXIGEL S.R.L. · contract 279 · 23.09.2020 | 7.854 RON | |||
| MAXIGEL S.R.L. · contract 63 · 07.04.2021 | 39.200 RON | |||
| 2 | Frigidere de uz casnic | 705.040 RON | Anulat | — |
| 3 | Termos cu suprafaţă inox a 5 l | 31.018 RON | — | |
| 4 | Cuptor cu microunde | 31.357 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LANCOM DISTRIBUTION SRL CUI 15980336
Valoare atribuită
47.054 RON
din 809.431,81 RON estimat
94,2%
Adjudecat la 5,8% din estimat · economie 762.377,81 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.