Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 25,1% sub estimat

CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE A BLOCURILOR DE LOCUINTE DIN MUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA-GRUP 4 (RELUARE 2 LOTURI)

Număr anunț
CN1023600
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ROMTEHNIC CONSTRUCT SRL (CUI 12148311)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.137.760,83 RON
Valoare atribuită
3.097.935,26 RON 25,1% sub estimat
Data publicării
13.08.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1044132
Termen limită
15.09.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 157-380698
Documentație de atribuire
DF1091504

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 4.137.760,83 RON Adjudecat: 3.097.935,26 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 STR DONATH NR. 192 BLOC A4 1.039.803,85 RON Anulat
2 ALEEA RASINARI NR 2 3.097.956,98 RON ROMTEHNIC CONSTRUCT 3.097.935,26 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.097.935,26 RON

din 4.137.760,83 RON estimat 25,1%

Adjudecat la 74,9% din estimat · economie 1.039.825,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.