Atribuită Anunț de participare

Unitati de climatizare

Număr anunț
SCN1073425
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
Furnizor / câștigător
INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
Cod CPV
42512300-1 · Unitati de climatizare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.920 RON
Valoare atribuită
34.920 RON
Data publicării
14.08.2020 15:44
Anunț de atribuire
SCNA1043721
Termen limită
26.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092230

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020

Valoare atribuită

34.920 RON

din 34.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.