Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,1% sub estimat

FURNIZARE " COMPUTERE PORTABILE "

Număr anunț
SCN1073421
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
Furnizor / câștigător
VERASYS INTERNATIONAL SRL (CUI 15565607)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.500 RON
Valoare atribuită
176.504 RON 18,1% sub estimat
Data publicării
14.08.2020 14:57
Anunț de atribuire
SCNA1043964
Termen limită
27.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092197

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

176.504 RON

din 215.500 RON estimat 18,1%

Adjudecat la 81,9% din estimat · economie 38.996 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.