Atribuită Anunț de participare

Achiziţionare lucrări de execuție construcții pentru obiectivul de investiții ”Extindere și modernizare sediu Poliție Oraș Murgeni, judeţul Vaslui” finanțate în cadrul Programului Operațional Comun România – Moldova, proiectul THOR “Cooperare regională pentru prevenirea și combaterea criminalității transfrontaliere România-Moldova”

Număr anunț
SCN1073420
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
RĂZVANCAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34114514)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.331.090 RON
Valoare atribuită
1.479.969,59 RON
Data publicării
14.08.2020 14:55
Anunț de atribuire
SCNA1053151
Termen limită
31.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092232

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
AMBIENT CONSTRUCT SRL CUI RO 24461761
Subcontractanți 1
ELECTRICOPET SRL CUI RO15747927
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 2
BAC-COSADA SRL CUI RO17157400
ELDAC GRUP SRL CUI RO 830519

Valoare atribuită

1.479.969,59 RON

din 1.331.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.