Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

Furnizare parapete rutier din beton

Număr anunț
SCN1073413
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
DELTABLOC RO S.R.L. (CUI 38762900)
Cod CPV
44114200-4 · Produse din beton (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266.000 RON
Valoare atribuită
259.000 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
14.08.2020 14:42
Anunț de atribuire
SCNA1042415
Termen limită
21.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092198

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

259.000 RON

din 266.000 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 7.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.