Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Furnizare Aparatura medicala – Injectomat compatibil RMN
- Număr anunț
- CN1023782
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.500 RON
- Valoare atribuită
- 92.989 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2020 13:32
- Anunț de atribuire
- CAN1042801
- Termen limită
- 16.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092239
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUMAMED HEALTH & CARE SRL CUI RO27335105
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
92.989 RON
din 104.500 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 11.511 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.