Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Executie lucrari pentru obiectivul:”Extinderea, modernizarea si reabilitarea sediului primariei comunei Criscior,judetul Hunedoara”
- Număr anunț
- SCN1073386
- Autoritate contractantă
- Comuna Criscior (CUI 4468331)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.550.736 RON
- Valoare atribuită
- 1.395.411,47 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2020 11:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1045868
- Termen limită
- 01.09.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092095
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GRAND EUROTRUST S.R.L. CUI RO32855848
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COMPACT TEAM CONSTRUCT S.R.L. CUI 41430374
Terți susținători 1
METALPROD WEST S.R.L. CUI 36514827
Subcontractanți 1
STOP FIRE CONSULTING SERV SRL CUI RO 9047503
Valoare atribuită
1.395.411,47 RON
din 1.550.736 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 155.324,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.