Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,4% sub estimat

”Servicii de colectarea, transportul și depozitarea deșeurilor menajere în comuna Ernei”

Număr anunț
SCN1073380
Autoritate contractantă
COMUNA ERNEI (CUI 4323462)
Furnizor / câștigător
F&G ECO SRL (CUI 24694953)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264.600 RON
Valoare atribuită
250.306 RON 5,4% sub estimat
Data publicării
14.08.2020 10:57
Anunț de atribuire
SCNA1045093
Termen limită
01.09.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1092064

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
F&G ECO SRL CUI RO24694953
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

250.306 RON

din 264.600 RON estimat 5,4%

Adjudecat la 94,6% din estimat · economie 14.294 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.