Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,1% sub estimat
Furnizare materiale de protecție COVID-19 (măști, dezinfectant, mănuși) pentru Consiliul Judeţean Cluj
- Număr anunț
- SCN1073369
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.550 RON
- Valoare atribuită
- 54.044 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 14.08.2020 09:24
- Anunț de atribuire
- SCNA1042091
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092053
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIZMED SRL CUI 27647093
Valoare atribuită
54.044 RON
din 57.550 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 3.506 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.