Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Furnizare echipamente IT mobile de tip tablete pentru UAT Comuna Jilava, județul Ilfov
- Număr anunț
- SCN1073517
- Autoritate contractantă
- COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.000 RON
- Valoare atribuită
- 500.722,56 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2020 17:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1042184
- Termen limită
- 24.08.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1092400
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
500.722,56 RON
din 504.000 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 3.277,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.